Skip links

Marketing przy kawie – Story w windzie. Jak wykorzystasz 1,5 min?

Stocznia Cesarska w Gdańsku – 24.06.2022 godz. 10.00

„Marketing przy kawie” – spotkanie warsztatowe w czasie, którego poznasz storytelling, czyli marketing opowiadany przez historie.

Wyobraź sobie, że jesteś na konferencji branżowej i naprzeciw Ciebie stoi dyrektor firmy, do której od pół roku próbujesz się dostać. A teraz masz 1,5 min. żeby porozmawiać. O czym będziesz mówił? O swojej firmie, swoim produkcie? Wiesz ile osób próbowało mu dziś, coś sprzedać. Jesteś pewny że to go zainteresuje? Opowiedz mu historię. O tym co robisz, ale inaczej niż wszyscy. Zaskocz go, zainteresuj. Pamiętaj, że ma Cię zapamiętać i umówić na kontakt. Mistrzom wystarczy kilka słów. Jeśli bywasz na targach, konferencjach, spotkaniach networkingowych, 1,5 minuty to idealny czas by opowiedzieć o sobie historię, po której twój słuchacz, ze wszystkich ludzi zapamięta właśnie Ciebie.

Na najbliższych warsztatach, które odbędą się dnia 24.06.2022 w sali bankietowej DOK, w budynku Dyrekcji Stoczni Cesarskiej w godz. 10.00 – 12.00 dowiecie się:
1. Czym jest storytelling i jakie cele realizuje.
2. Co decyduje o dobrej opowieści.
3. Gdzie szukać pomysłów i jak zaskakiwać klienta.
4. Wyniesiesz praktyczną wiedzę z ćwiczeń, w zakresie story w windzie.

Program warsztatu obejmie:
1. Wprowadzenie w storytelling – czym jest, skąd się wziął i dlaczego działa
2. Przykłady storytellingu.
3. Story w windzie. Czym jest i jakie cele realizuje.
4. Elementy struktury i ćwiczenie.

Te spotkanie wprowadzi Cię w temat storytellingu i będzie wstępem do 2 dniowych warsztatów, w czasie których będziesz mogła/mógł stworzyć własną story w windzie. Więcej o nich tutaj:
Moja story w windzie

Link do formularza zapisów poniżej:

Więcej o prowadzącym na blogu:

O prowadzącym:

Zapisz się na warsztaty.

    Return to top of page